Konzultační hodiny

Závazný termín si vždy nejprve dohodněte s daným vyučujícím; využít jiný termín než uvedený lze po domluvě s vyučujícím.

Příjmení a jméno Konzultační hodiny
Batková Zuzana středa 13.35–14.20 hod.
Bazalová Daniela úterý 13.35–14.20 hod.
Brothánková Simona úterý 13.35–14.20 hod.
Broukalová Karin pátek 13.35–14.20 hod.
Cvečková Jaroslava úterý 13.35–14.30 hod.
Demlová Iveta středa 13.35–14.20 hod.
Drobíková Marie středa 13.35–14.20 hod.
Farská Petra úterý 13.35–14.20 hod.
Flámová Šárka středa 13.35–14.20 hod.
Gracová Dana pondělí 13.50–14.35 hod.
Habboudji Klára úterý 13:35–14:20 hod.
Hochfeld Jörg středa 13.35–14.20 hod.
Horáková Ludmila úterý 12:45–13:30 hod.
Hrbáčová Lenka úterý 16.00–16.30 hod.
Hruška Jiří úterý 13.35–14.20 hod.
Hyllová Helena pondělí 13.30–14.15 hod.
Kocháňová Monika úterý 13.35–14.30 hod.
Koryčan Milan pondělí 13.35–14.20 hod.
Mahdal Marcel pondělí 13.35–14.20 hod.
Marková Lenka pondělí 13.35–14.20 hod.
Mazurek Aleš čtvrtek 15.10–16.00 hod.
Mikulenková Taťána středa 13.35–14.20 hod.
Místecký Michal úterý 16.00 – 17.00 hod.
Mižďochová Šárka středa 12.45–13.30 hod.
Mlečková Andrea pondělí 14.00–15.00 hod.
Moravec Vlastimil pondělí 13.45–14.30 hod.
středa 13.45–14.30 hod.
Myslikovjanová Jana pondělí 15.10–15.55 hod.
Oborný Martin pondělí 13.35–14.20 hod.
Oleksy Karel pondělí 12.45–13.30 hod.
Papežová Nataša středa 13:35–14:20 hod.
Pitříková Svatava pondělí 14.25–15.10 hod.
Střelec Karel středa 12:00–12:30 hod.
Štěpánová Petra pondělí 14.30–15.15 hod.
Šimonková Tereza pondělí 14.25–15.10 hod.
Švidrnochová Sylva pondělí 13.35–14.20 hod.
Tenglerová Klára pondělí 13.35–14.20 hod.
Tomalová Jana čtvrtek 13:35–14:25 hod.
Tomášková Marie pátek 12.45–13.30 hod.
Tomeček Slavoj čtvrtek 13.35–14.20 hod.
Trochut-Průša Anne-Christine středa 13.35–14.20 hod.
Veselá Jarmila pondělí 15.15–16.00 hod.
Vrbková Romana pondělí 13.35–14.20 hod.
Walker John středa 14.25–15.10 hod.
Zvolánek Tomáš čtvrtek 15.10–16.00 hod.
Žvaková Lenka úterý 14.25–15.10 hod.

Konzultační hodiny výchovného poradce: středa 12.00–15.30 hod.

Přípravné kurzy
Zveřejnili jsme informace o přípravných kurzech pro žáky 7. a 9. tříd a také formulář pro závazné přihlášení do přípravných kurzů.
Novinky
9. 12. 2018

Krakovské setkání českých a polských studentů

Ve dnech 22.–24. listopadu 2018 se uskutečnila druhá část VII. ročníku mezinárodní výměny s polskými studenty. Nabídla účastníkům setkání s polskou...

4. 12. 2018

Czech Open 2018 – Para Table Tennis

V září tohoto roku proběhl 13. ročník mezinárodního turnaje stolních tenistů Czech Open 2018 – Para Table Tennis. Tento turnaj letos navštívilo...

4. 12. 2018

Mobilní hospic Ondrášek – Děkovný list

Děkujeme všem žákům, kteří při příležitosti Papučového dne přispěli na Mobilní hospic Ondrášek.

» více novinek