Vavříny pro Evu Gardášovou

14. 6. 2015

Studentka našeho gymnázia Eva Gardášová sklízí jeden úspěch za druhým. Právě končící školní rok 2014/15 byl pro Evu, studentku 4. B, velmi úspěšný. Nejprve v listopadu 2014 s přehledem složila mezinárodní zkoušku z francouzského jazyka na úrovni B2, v březnu 2015 pak napsala ve své kategorii nejlepší diktát ve francouzštině v rámci celé republiky (viz foto), v květnu 2015 prospěla u maturity s vyznamenáním a momentálně se připravuje nejen na přijímací zkoušky na vysokou školu, ale zároveň také na zkoušku DALF na úrovni C1, která Evu Gardášovou čeká 26. června 2015!

Gratulujeme k těmto úspěchům!

Evě přejeme hodně štěstí u zkoušek, mnoho úspěchů v dalším studiu, v soukromém životě a krásné prázdniny! Určitě si je zaslouží.

L’année scolaire 2014/2015 est une année remplie d’efforts récompensés pour Eva Gardašová, élève de 4. B, qui a successivement au cours de cette année scolaire passé et réussi haut la main le DELF scolaire B2 en novembre 2014, écrit la meilleure dictée francophone en mars 2015 (voir photos), réussi avec brio son baccalauréat en mai 2015… et se prépare, en même temps qu’elle passe des examens d’entrée aux universités, au DALF C1 qu’elle passera le 26 juin prochain!

Chapeau bas! Félicitations!

Il ne nous reste plus qu à vous souhaiter bonne chance pour cet examen qui couronnera vos connaissances en français et bon vent pour la suite de vos études et votre vie personnelle … et aussi BONNES VACANCES! Vous les méritez bien!

Anne-Christine Trochut, Radim Horák

Související články


« zpět

Pro žáky a rodiče žáků prvních ročníků
Přihlášky a žádosti obdrží žáci v papírové podobě na začátku školního roku.

Žádost o kartu ISIC (PDF)
Přihláška ke stravování (PDF)
Informace k výchovně vzdělávacímu kurzu (PDF)
Přípravné kurzy
Zveřejnili jsme informace o přípravných kurzech pro žáky 7. a 9. tříd.

The Duke of Edinburgh’s International Award

Erasmus+

Výchovný poradce pro žáky
Od 1. 5. 2020 se můžete se svými problémy obracet na novou výchovnou poradkyni Mgr. Andreu Mlečkovou, která sídlí v budově B (v domečku).
Nenech to být a pomoz!
Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Upozorni na to jednoduše a rychle pomocí NNTB – NeNech To Být!
Zájmové aktivity pro žáky
Žákům nabízíme atraktivní zájmové aktivity.

Metodické kabinety

Začínající učitel