Novinky

» číst více

Hygienická opatření pro žáky 4. ročníku při příchodu do školy

5. 5. 2020
Zveřejňujeme pravidla pro žáky 4. ročníku pro období přípravy na maturitní a závěrečnou zkoušku v období do konce školního roku 2019/2020 a čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.
» číst více

Hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020

3. 5. 2020
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo Vyhlášku o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020 a příslušný prováděcí metodický pokyn. Tyto dokumenty jsou zde ke stažení.
» číst více

Harmonogram uvolňování opatření v oblasti školství

20. 4. 2020
Vážení rodiče, milí žáci, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy předkládá harmonogram uvolňování opatření v oblasti školství. Harmonogram reflektuje současnou epidemiologickou situaci v České republice a je součástí uvolňovacích opatření Ministerstva zdravotnictví a vlády. V závislosti na vývoji epidemiologické situace může být aktualizován nebo doplněn. Návrh si můžete prohlédnout v připojeném dokumentu. O případných změnách Vás budeme informovat.
» číst více

Sedm tipů, jak se zachránit

16. 4. 2020
Vážení a milí, jsme v tom všichni – vy i my… A všichni hledáme způsoby, jak se s novou situací vyrovnat, jak ji zvládnout – nejlépe bez újmy… Všechno je jiné, zvláštní. Víme, že nás čeká spousta práce a také že ještě musíme vydržet. Pojďme si říct, co vám (ale samozřejmě i nám) může pomoct…
» číst více

Nahrazení profilové MZ mezinárodním certifikátem – stav k 3. 4. 2020

3. 4. 2020
Seznam žáků, kteří požádali o nahrazení profilové maturitní zkoušky mezinárodním certifikátem – aktuální k 3. 4. 2020.
» číst více

Pomoc v tísni pro žáky

28. 3. 2020
Velmi si vážíme Vaší trpělivosti, s jakou zvládáte současnou krizovou situaci. Stávající situace ovšem může dostat mnoho z nás pod tlak, a tak negativně ovlivnit naši psychiku. Pokud cítíte potřebu cokoli probrat, můžete s důvěrou kontaktovat pracovnice školního poradenského pracoviště a své obavy s nimi sdílet a prodiskutovat. Jde o: výchovnou poradkyni Mgr. Lenku Žvakovou (na e-mailu lzvakova@jazgym.cz); preventistku sociálně patologického chování Mgr. Janu Tomalovou (na e-mailu jtomalova@jazgym.cz); metodičku práce s talentovanými žáky Mgr. Andreu Mlečkovou (na e-mailu amleckova@jazgym.cz).
» číst více

Zákaz vstupu žáků do školy do odvolání

15. 3. 2020
Opatření Ministerstva zdravotnictví zakazuje osobní přítomnost při vzdělávání nebo studiu a týká se i všech žáků středních škol. Netýká se osobní přítomnosti zaměstnanců ve školách a školských zařízeních. Opatření je platné do odvolání.
RSS (Rich Site Summary) Novinky můžete odebírat přes RSS.

Erasmus+

Provoz školy během letních prázdnin

Během prázdnin je škola otevřena v pracovní dny od 7 do 13 hodin.

Výchovný poradce pro žáky
Od 1. 5. 2020 se můžete se svými problémy obracet na novou výchovnou poradkyni Mgr. Andreu Mlečkovou, která sídlí v budově B (v domečku).
Přijímací řízení
Nenech to být a pomoz!
Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Upozorni na to jednoduše a rychle pomocí NNTB – NeNech To Být!
Zájmové aktivity pro žáky
Žákům nabízíme atraktivní zájmové aktivity.
Kalendář akcí
Není plánován žádný termín.

» celý kalendář

Metodické kabinety

Začínající učitel